Prawo Jazdy Kolekcjonerskie – Kup Teraz

 

Prawo Jazdy Kolekcjonerskie – Szybka realizacja

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem – kliknij przycisk poniżej, aby przejść do listy dostępnych produktów.

Pełna Oferta

Część naszej oferty nie jest widoczna on-line, dlatego przed dokonaniem zakupu warto skontaktować się z nami, by poznać cały asortyment i wszystkie możliwości jakie daje posiadanie dokumentów kolekcjonerskich.

Kontakt

CO WYRÓŻNIA NASZE DOKUMENTY KOLEKCJONERSKIE?

Oferowane przez nas wersje dokumentów wyróżnia to, że wszystkie kolekcjonerskie egzemplarze można uzupełnić dowolnymi danymi, zdjęciem, podpisem oraz oznaczeniami holograficznymi. Każdy produkt można opisać według uznania, przez co karta może wyglądać bardziej humorystycznie lub realistycznie.

Każdy dokument kolekcjonerski występuje w kilku wariantach:

  • Podstawowym – pozbawionym hologramu z automatycznie generowanym podpisem.
  • Z własnoręcznie wykonanym podpisem, lecz bez hologramu.
  • Z hologramem, lecz bez ręcznie wykonanego podpisu.
  • Rozszerzonym – z własnoręcznym podpisem i hologramem

W zależności od tego, jak bardzo wersja kolekcjonerska ma imitować konkretną kartę można wybrać powyższe opcje i uzupełnić dane już w karcie dokumentu przed umieszczeniem go w koszyku.

 

Prawo jazdy kolekcjonerskie – czym jest?

Pierwsze pytanie jakie pada gdy ktoś słyszy „dokumenty kolekcjonerskie” – co to takiego? Już spieszymy z odpowiedzią! Jest to nic innego jak plastikowa karta wykonana z największą precyzją, która swym wyglądem przypominać może dokumenty takie jak prawo jazdy czy dowód osobisty – jednak zaznaczamy iż prezentowane karty pełnią rolę kolekcjonerską . Bardzo często mylone są one z fałszywymi dokumentami. Na naszej stronie jednak skorzystają Państwo z możliwości zakupu kolekcjonerskiego prawa jazda, a nie jego podróbki. Projekty dokumentów wykonywane są przez profesjonalnych grafików, dzięki czemu zamówiona karta kolekcjonerska wykonana jest z należytą starannością oraz dbałością o każdy szczegół.

Nasze kolekcjonerskie prawo jazdy charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Wykorzystujemy profesjonalne urządzenia, aby nasze produkty spełniały najbardziej precyzyjne wymagania naszych klientów. Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości dokumentów o charakterze kolekcjonersko-okolicznościowym. Oferowane przez naszą firmę karty kolekcjonerskie m.in. prawa jazdy wyróżnia to, że wszystkie kolekcjonerskie egzemplarze można uzupełnić dowolnymi danymi, zdjęciem czy podpisem, przez co karta może wyglądać bardziej humorystycznie lub realistycznie.

Prawo jazdy jako dokumenty kolekcjonerskie

Nasze dokumenty kolekcjonerskie nie uprawniają do używania ich jako prawdziwych, przypominamy że są to tylko karty kolekcjonerskie, a nie oryginał czy też replika prawa jazdy. Samo posiadanie takiej karty kolekcjonerskiej nie spowoduje nieprzyjemnej kontroli policji, dopiero posługiwanie się replikami dokumentów takich jak prawo jazdy czy dowód osobisty jest nielegalne. Kolekcjonerskie prawo jazdy z naszej oferty jest świetnym pomysłem na ciekawy prezent lub niewinny żart wśród znajomych, lub dla samego kolekcjonowania. Przypominamy również że dokument kolekcjonerski który zakupisz z naszej oferty jest tylko i wyłącznie do użytku własnego!

 

Profesjonalizm i jakość wykonania

Dokumenty kolekcjonerskie są tak wykonane, aby każdy klient był zadowolony z zamówienia. Nasze doświadczenie gwarantuje fachową realizację najbardziej skomplikowanych zamówień. Perfekcyjne odwzorowanie barw dokumentów kolekcjonerskich to nasza cecha charakterystyczna, produkowane w naszej firmie karty kolekcjonerskie cechują się najwyższą jakością wykonania, a dbałość o detal wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasze prawo jazdy kolekcjonerskie to najwyższa jakość oferowana obecnie na rynku. Produkty wykonywane są z najlepszej jakości materiałów na profesjonalnych urządzeniach. Nasze dokumenty kolekcjonerskie mają zachowane odpowiednie wymiary oraz grubość.

 

Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni roboczych licząc od daty zaksięgowania przelewu.

Jaki jest czas wysłania mojego zamówienia?

Czas dostarczenia przesyłki na terenie Polski wynosi do 2 dni licząc od dnia wysłania towaru.

Czy cena usługi zawiera podatek VAT? 

Tak, ceny towarów podawane są w złotówkach i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT.

Czy otrzymam jakieś potwierdzenie zakupienia produktu?

Po złożeniu zamówienia, otrzymujesz wiadomość e-mail, zawierającą ostateczne potwierdzenie wszystkich istotnych elementów zamówienia, które potwierdzają zawarcie umowy.

Czy jest opcja wzięcia faktury VAT?

Tak, dołączamy do przesyłki zawierającej towar wydruk potwierdzenia, specyfikację zamówienia oraz rachunek lub faktury VAT, w zależności od Twoich preferencji.

Czy coś mi grozi za korzystanie z dokumentu kolekcjonerskiego jako prawdziwego dokumentu?

Z naszej strony nic, kupując nasz produkt akceptujesz regulamin sklepu, w którym oświadczasz, że zgodnie z obowiązującym prawem nie możesz i nie będziesz posługiwał się zakupionymi kartami jako dokumentami tożsamości gdyż jest to zabronione. Kolekcjonerskie prawa jazdy i inne tego typu dokumenty mogą być użytkowane jedynie w celach osobistych. Podkreślamy iż nasz produkt nie jest fałszywym prawem jazdy tylko kartą kolekcjonerską.

Czy Prawo jazdy kolekcjonerskie posiada hologramy?

Tak. Każdy dokument występuje w kilku wariantach w zależności od Twojej potrzeby. 2 z 4 wariantów posiadają hologramy.

 

 

W naszej ofercie ZNAJDUJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY KOLEKCJONERSKIE.:

Kolekcjonerski Dowód osobisty z Holandii pozwoli Ci wyobrazić sobie jak to jest być Holendrem patrzącym na wystawę sklepu z zieleniną.
Kolekcjonerskie prawo jazdy z Ukrainy to prezent, który pozwoli poczuć się jak sąsiad zza granicy poszukujący pracy w Polsce.
Kolekcjonerskie prawo jazdy ze Szwajcarii na pewno jest lepszym prezentem, niż kawałek aromatycznego sera z dziurami.
Kolekcjonerskie prawo jazdy międzynarodowe jest idealną pamiątką dla wszystkich przewoźników, którzy każdego dnia przemierzają drogi całego świata, aby transportować niezbędne przedmioty.
Kolekcjonerskie prawo jazdy z Kanady to wyjątkowy prezent, który sprawi, że będziesz jak hokeista grający na lodzie z syropu klonowego.
Kolekcjonerskie prawo jazdy z Kalifornii jest wspaniałą pamiątką dla wszystkich osób, które marzą by spełnić swój american dream.
alt=

 

 

Część naszej oferty nie jest widoczna on-line, dlatego przed dokonaniem zakupu warto skontaktować się z nami, by poznać cały asortyment i wszystkie możliwości jakie daje posiadanie dokumentów kolekcjonerskich.

Zdjęcia pokazują prawdziwy stan dokumentów: z podpisem, hologramem czy solo.

Pełna Oferta