Dokumenty kolekcjonerskie – co warto wiedzieć?

Kiedy Klienci pierwszy raz trafiają do naszego sklepu zadają sobie pytanie – co to jest dokument kolekcjonerski? Otóż dokument kolekcjonerski jest kartą wykonaną w najwyższej jakości i najczęściej imituje „dowód osobisty” lub „prawo jazdy”, ale w naszej ofercie znajdują się również karty kolekcjonerskie, które przypominają „legitymacje studenckie” i międzynarodowe. Dla przykładu kolekcjonerska wersja włoskiego „dowodu osobistego mimo, że jest najwyższej jakości produktem to jest wyłącznie przeznaczona do zabawy lub zrobienia wyjątkowego żartu bliskiej nam osobie, która nieświadoma istnienia takich kart może dać się wkręcić w najbardziej abstrakcyjną historię. Jednocześnie przypominamy, że nie można posługiwać się naszymi kartami jako prawdziwymi dokumentami tożsamości. Znaczna część naszych Klientów kieruje się chęcią wręczenia czegoś ciekawszego od banalnych i powszechnych prezentów, takich jak skarpetki lub ciepły sweterek. Osoba, która otrzyma kolekcjonerskie prawo jazdy z Angoli na pewno będzie ogromnie zaskoczona i na długo zapamięta ten wyjątkowy podarunek.

CO WYRÓŻNIA NASZE DOKUMENTY KOLEKCJONERSKIE?

Oferowane przez nas wersje dokumentów wyróżnia to, że wszystkie kolekcjonerskie egzemplarze można uzupełnić dowolnymi danymi, zdjęciem, podpisem oraz oznaczeniami holograficznymi. Każdy produkt można opisać według uznania, przez co karta może wyglądać bardziej humorystycznie lub realistycznie.

Każdy dokument kolekcjonerski występuje w kilku wariantach:

  • Podstawowym – pozbawionym hologramu z automatycznie generowanym podpisem.
  • Z własnoręcznie wykonanym podpisem, lecz bez hologramu.
  • Z hologramem, lecz bez ręcznie wykonanego podpisu.
  • Rozszerzonym – z własnoręcznym podpisem i hologramem

W zależności od tego, jak bardzo wersja kolekcjonerska ma imitować oryginał można wybrać powyższe opcje i uzupełnić dane już w karcie dokumentu przed umieszczeniem go w koszyku.

W naszej ofercie ZNAJDUJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY KOLEKCJONERSKIE.:

Kolekcjonerski Dowód osobisty z Holandii pozwoli Ci wyobrazić sobie jak to jest być Holendrem patrzącym na wystawę sklepu z zieleniną.
Kolekcjonerskie prawo jazdy z Ukrainy to prezent, który pozwoli poczuć się jak sąsiad zza granicy poszukujący pracy w Polsce.
Kolekcjonerskie prawo jazdy ze Szwajcarii na pewno jest lepszym prezentem, niż kawałek aromatycznego sera z dziurami.
Kolekcjonerskie prawo jazdy międzynarodowe jest idealną pamiątką dla wszystkich przewoźników, którzy każdego dnia przemierzają drogi całego świata, aby transportować niezbędne przedmioty.
Kolekcjonerskie prawo jazdy z Kanady to wyjątkowy prezent, który sprawi, że będziesz jak hokeista grający na lodzie z syropu klonowego.
Kolekcjonerskie prawo jazdy z Kalifornii jest wspaniałą pamiątką dla wszystkich osób, które marzą by spełnić swój american dream.
alt=
Kolekcjonerski dowód osobisty ze Słowacji to unikalna pamiątka, która sprawi, że pokochasz romską kulturę.
Kolekcjonerski dowód osobisty z Hiszpanii to wspaniały prezent dla kibiców piłki nożnej z której słynie Hiszpania.
Kolekcjonerski dowód osobisty z Belgii sprawi, że obdarowana osoba poczuje się jak obywatel Beneluxu.
Kolekcjonerska karta studenta jest idealnym prezentem dla znajomych z łatką wiecznego studenta.

Część naszej oferty nie jest widoczna on-line, dlatego przed dokonaniem zakupu warto skontaktować się z nami, by poznać cały asortyment i wszystkie możliwości jakie daje posiadanie dokumentów kolekcjonerskich.

Zdjęcia pokazują prawdziwy stan dokumentów: z podpisem, hologramem czy solo.

Pełna Oferta